UXellent
UXellent
המבטיחים לשנת 2020

המבטיחים לשנת 2020

קצת  עליי ועל הכשרתי

"מאז שאני זוכר את עצמי נמשכתי לעבודות העיצוב והקריאטיב, תמיד סיקרן אותילהבין למה אנשים נמשכים לדברים מסוימים, בעוד אחרים אינם נמשכים לאותם דברים ומה מניעם? כבר בתור ילד אני זוכר שקראתי ספרים רבים בתחום הפסיכולוגיה מאינציקלופדיות שהיו מוכרים מדלת לדלת, בזמנים שהדיגיטל לא היה נגיש כמו ה

יום, תמיד הייתי עם סקרנות יתר. לאחר שנתיים במקאן אריקסון כמעצב בכיר בסטודיו וארט דירקטור בפובליסיס אריאלי, החלטתי ללמוד יותר ולהבין איך אפשר לייצר מוצרים חזקים שמביאים תוצאות טובות, הכי טובות. התקבלתי למכללה הטובה ביותר באירופה בשם Accademia Di Commuicazione למגמת ארט דירקטור, שם לומדים עם טובי המורים שעוסקים בזה כל יום,

שבאים ומלמדים מניסיונם. הרעב שלי ללמוד ולהשתפר גדל בכל יום ששהיתי במילאנו והרצון להיות יותר טוב דחף אותי, וביקשתי להיכנס למגמה מגבילה ללימודי עיצוב גרפי, שם שיפרתי ולמדתי דברים מדהימים חדשים. עבדתי כארט דירקטור ומעצב בכיר ל-Lowe Pirella, משרד פרסום עולמי שיושב באיטליה. לאחר מכן בארץ במשרדי הפרסום טיפלתי בלקוחות מרתקים, כדוגמת: בנק דיסקונט, לאומי קארד, איקאה, ועיקר עיסוקיי היה איך לשפר ביצועים ומכירות, ככל שהשנים חלפו והדיגיטל התפתח במהירות, הכל נעשה מדיד, הצלחתי להגדיר מטרות לעסקים שעבדתי איתם ולהגיע באופן תמידי במטרה לשפר ביצועים.

כיום אנשי עסקים מבינים, שכבר לא מספיק להקים אתר סתמי בשביל להיות קיים, האינטרנט רווי ועמוס בעסקים דומים לשלנו ,לכן יש צורך בדיוק המסרים ויצירת חווית לקוח מדויקת ללקוחות שלנו, אשר תעלה בקנה אחד עם צרכי המשתמש, וערכי המותג עבורו. הבנתי מתוך לימוד של חווית המשתמש, לעזור לבעלי עסקים להצליח ולהרוויח יותר ולשפר ולייצר מוצרים דיגיטליים שאנשים אוהבים.

לאחרונה יצרתי רשת חברתית בשם Sharentag, המאפשרת למשתמשים לשתף את המידע המעניין אותם ללא צורך לחפש. בקרוב המידע שאתם אוהבים יגיע אליכם, לאחר שעבר סינון של החברים שלכם.״

מה UXellent עושה?

1. בונה אתרים, אפליקציות, דפי מותג ברשתות החברתיות, ומוצרים דיגיטליים נוספים. 2. משדרג נכסים דיגיטליים קיימים, להגעה לתוצאות שיא. 3. מעניק שירותיי יעוץ, ליווי ואסטרטגיה שיוויקית דיגיטלית.

היתרון הבולט שלי

"לגדול בבית עם 4 בנות, 3 אחיות מדהימות ואמא מופלאה, מעצב אותך שונה, איבדתי את אחי שהיה גדול ממני בשנה כאשר היה בן 7 ואני בן 6. התמודדות לא פשוטה שגרמה לי להבין שהחיים עוברים בנקישת אצבע ושאין זמן לבזבז, אך זה מה שעזר לי לפתח אינטליגנציה רגשית מטורפת, גרם לי ללמוד איך לענות על הצורך של אדם אחר בצורה מדוייקת, בדיוק כפי שאני עושה כיום בעסק שלי עבור לקוחות".

לתחזק עסק זה לא פשוט מה הסוד שלך?

“לבחור את האנשים הטובים לדרך,ללמוד להקשיב 90% מהזמן, לא רק לדבר, חשוב לתת יד חופשית לעובדים לבצע את עבודתם, לתת להם יעדים להיות האיש שירצו להקשיב לו. במהלך השנים הבנתי שלעבוד עם אנשים ולא להיות מנהל עבודה,לתת להם להתנהל ולהיות חלק מצמיחה עסקית, לא לוותר מהר על אנשים,יש סיבה שאותם שאותם אנשים הצטרפו לחברה, אבל, הכי חשוב לאפשר שיח פתוח של הבעת דעה להתמקצע וללמוד כל הזמן, עולם הדיגיטל משתנה כל יום”.

סיפור הצלחה

״קיבלתי עבודת אפיון ,עיצוב ופיתוח חנות דיגיטלית גדולה ומורכבת ,לחברה בינלאומית מרחיבה את פעילותה העסקית בארץ ,הסיפוק הענק שלי קרה תוך 3 חודשים לבניית האתר שלי, החברה נהנית מגידול של יותר 1,000%, וסל הקניות גדל משמעותית ב-170%”.